REAKCE ÚČASTNIC KURZŮ:

Jana Konečná: Měla jsem možnost zúčastnit se tohoto kurzu a musím říci, že mě nadchl. Šicí stroj mám doma již 10 let, ale moc jsem na něm nešila – stroje jsem se trochu bála a navíc jsem moc nevěděla, jak na to. Tento kurz mě naučil se stroje nebát 🙂 Dozvěděla jsem se, jak stroj funguje, jak s ním pracovat, na co se používají různé patky k šicímu stroji. A pak nastala praktická část, kdy si každá účastnice kurzu ušila svou vlastní tašku. Když jsem viděla vzorovou tašku, nevěřila jsem, že něco podobného zvládnu ušít i já. Ale opravdu to tak bylo a svoji tašku zvládla ušít každá účastnice – i úplná začátečnice jako já :-)) Proto tento kurz vřele doporučuji!

Jiřka Součková: Kurz probíhal hladce, lektorka byla vstřícná a vždy ochotná pomoci. Doporučuji jako relaxaci k dobíjení baterek.

Jana Dragová: Ahoj Hani, moc děkuji za čas, který jsi nám věnovala, kurz naprosto splnil má očekávání. Taška denně skvěle slouží a samozřejmě se všem moc líbila, takže jsem hned dostala několik objednávek na zhotovení podobné, takže můžu vesele tvořit! Věřím, že se ještě uvidíme – šití mě nadchlo, takže ještě jednou velké díky!

Lucie Hášová Truhelková: Kurz chválím. Skvělý nápad, dobře zvolené a vybavené zázemí. Hanka je velmi milá, příjemná a ochotná lektorka. Nestalo se, že by neznala odpověď na jakýkoli z dotazů, které padly. Vysvětlila, předvedla, zkontrolovala.

Jana Jedličková: Na začátku jsme si sdělovali očekávání a přestože jsem s šitím měla asi nejvíce zkušeností na kurzu, hodně jsem se naučila a půjdu ráda znovu 🙂 Hanka má dostatečné znalosti v oboru, je trpělivá, vyjde každým (více či méně náročným) očekáváním vstříc, má smysl pro humor, povzbuzuje, pomáhá kde je potřeba, na všechny situace připravená. 🙂 100%spokojenost!

Alžběta Červená: Dobře připravený kurz, krásný materiál na výber, příjemné prostředí. Moc příjemná lektorka, vše se mi líbilo.

Katarina Leczová: 100% spokojenost a už moc čekám její nové projekty. Hanka je strašně milá a trpezlivá. Opravdu rozumí tomu, co učí. Dozvěděla jsem se to, co jsem chtěla a potřebovala.

Marcela Neradová: Kurz se mi velmi líbil, získala jsem jistotu v základech šití, atmosféra byla opravdu přátelská, odvezla jsem si nejen krásný polštářek, ale i dobrý pocit ze smysluplně stráveného odpoledne. Lektorka byla velmi přátelská a milá. Hanko, děkuji za hezké odpoledne a informace, které jste mi předala. Polštářek se líbil, Eliška s ním spí, tak to je pro mne pocta nejvyšší!

Lucie Ondrová: Byl to můj druhý kurz šití od této lektorky a musím říct, že jsem nadšená. Poprvé jsem byla na kurzu šití tašky, takže pouzdro už o tolik složitější nebylo (i když hračka to rozhodně nebyla!). Líbí se mi, že lektorka vzala v potaz názory účastníků z minulého kurzu a snažila se udělat kurz co nejlepší. Výběr látek byl opravdu velký a nemohly jsme se rozhodnout, kterou vybrat:). Dostaly jsme pití a občerstvení, což považuji za velké plus! Výsledný výrobek je naprosto famózní a budu se opakovat, ale nevěřila bych, že něco takového dokážu sama ušít! Super je možnost zapůjčit si vlastní stroj. Kurz měl individuální charakter, což považuji za velké plus. Rozhodně kurz doporučuji všemi deseti 🙂 Hanka je velice příjemná a milá lektorka, která hýří zajímavými nápady a dokáže člověka během kurzu obohatit o hromadu poznatků. Budu se těšit příště!:-)

Jolana Hejduková: Smysluplně strávený čas, ve kterém jsme si vyzkoušeli, do čeho bychom se sami bez pomoci nepustili 🙂 Příjemná, profesionální lektorka, se vším ochotně pomohla. Kurz se nám moc líbil a holky jsou z tašek nadšené, tak se určitě ještě uvidíme.

Radmila Kramešová: Děkuji! Ani bych nevěřila, jak krásně se dá prožít odpoledne se šicím strojem a ještě navíc ušít takovou milou a praktickou taštičku. Moc zdravím. R.

Katka Michálková: Hani, kurz byl super. Uvažuju o dalším, opravdu mne to nadchlo. Když jsem pak doma ukázala tašku, tak pominu-li jízlivé poznámky manžela, tak byli všichni nadšení. Upřímně jsem nevěřila, že to zvládnu.

Monika Panýrková: Ještě jednou díky za bezva zážitek 🙂

Melanie Doležalová: Všestranná spokojenost. Lektorka vstřícná, přátelská, precizní, znalá.